G-BQP103RY2G, GT-MRL3VXB5
top of page

GARANTİ ŞARTLARI

GARANTİ VE İADE

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde DARDANOS FINE FOODS marka garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürün veya ürünlerin mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Herhangi bir hasar görülmesi durumunda tutanak tutulması ve ürün veya ürünlerin teslim alınmaması gerekmektedir. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün kullanılması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

www.dardanosfinefoods.com üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde info@dardanosfinefoods.com üzerinden bize ulaşılması gerekmektedir. Değerlendirme sürecini takiben Yurtiçi Kargo şirketi ile

(Cevatpaşa Mh.Nazım Demircioğlu Sk. Menekşe Apartmanı No:1/C

Merkez - Çanakkale/Türkiye) iade adresimize ücretsiz kargo ile ulaştırılacak hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. (Yurtiçi Kargo dışındaki kargo şirketleri vasıtasıyla yapılacak iade kargo bedeli alıcıya aittir.) Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

bottom of page