G-BQP103RY2G, GT-MRL3VXB5
top of page

HİKAYEMİZ

Çocukluğumuzda zeytin ağaçlarının gölgesinde oynarken bir gün o ağaçların muhteşem mahsülleriyle sofralarınıza geleceğimizi asla bilemezdik.

 

Dardanos Fine Foods, doğanın bize bahşettiklerine saygı ve doğal tarım yöntemleri ile elde edilen ürünleri sunma tutkusundan doğdu.

 

Büyüklerimizden öğrendiğimiz doğal metotlar, köklerimizden bu güne kadar taşıdığımız sevgi ve saygı, sizlere her zaman en taze ve en kaliteli ürünlerle buluşturma arzumuzu hep taze kılıyor.

 

Dardanos Fine Foods'un natürel sızma zeytinyağları, yüzyıllardır devam eden zeytin yetiştiriciliği geleneğimizin en kaliteli örneklerinden biridir. Beraberinde limonlu, kekikli, fesleğenli gibi taze meyveler ve baharatlarla hazırladığımız aromatik zeytinyağları, kahvaltılıklar, yemeklerinizi zenginleştirecek soslar ve baharatlar da ürün gamımıza eklendi.

D_logo2.png
zeyt.jpg
zeyt2.jpg

Bizler, üretim sürecimizde doğal tarım yöntemlerine odaklandığımız için, ekimden hasada kadar olan süreçte doğanın bizlere sundukları ile uyumlu, en kaliteli ürünleri elde ediyoruz. Bu sayede, müşterilerimize en sağlıklı, en taze ve en lezzetli ürünleri sunduğumuza dair güvence veriyoruz.

 

Hikayemiz ve yöntemlerimiz oldukça eski olsa da günümüzün dünya mutfaklarından aldığımız ilham, lezzet sınırlarınızı ortadan kaldırıp sizlerle en kaliteli ve farklı tatları buluşturmak için yeterli olacaktır. 

Ali, Alev, Emre

Dardanos Fine Foods

bottom of page